پولینا    (گوینده: گلاره عباسی)

پولینا (گوینده: گلاره عباسی)

کتاب پولینا چشم و چراغ کوهپایه اثری از آنا ماریا ماتوته است. این کتاب را محمد قاضی به فارسی برگردانده و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آن را منتشر کرده است.

بود و بود و بود... (۲)   ( گوینده:آزاده مقدم)

بود و بود و بود... (۲) ( گوینده:آزاده مقدم)

گوینده:آزاده مقدم کتاب بود و بود و بود... (۲) مجموعه اشعار و قطعات ادبی کودکانه شکوه قاسم‌نیا است که در دو جلد و توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

لک‌لک‌ها بر بام (گوینده: احترام برومند)

لک‌لک‌ها بر بام (گوینده: احترام برومند)

کتاب لک‌لک‌ها بر بام نام اثری از میندرت دویونگ است.این کتاب را باهره انور به فارسی برگردانده است و ناشر آن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. این کتاب در سال تاب در سال ۱۹۵۵ نیز جایزه نیوبری را از آن خود کرده است

بود و بود و بود... (۱) (گوینده: آزاده مقدم)

بود و بود و بود... (۱) (گوینده: آزاده مقدم)

کتاب بود و بود و بود... (۱) مجموعه اشعار و قطعات ادبی کودکانه شکوه‌ قاسم‌نیا است که در دو جلد چاپ شده است. قصه‌ها و حکایت‌های سه تا آدم برفی، سه تا نخود و ... ماجراهای کتاب اول است. این کتاب با تصویرگری اکبر نیکان‌پور توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، منتشر شده است.

قصه دوتا لاک‌پشت تنها (گوینده: آزاده مقدم)

قصه دوتا لاک‌پشت تنها (گوینده: آزاده مقدم)

برای رهایی از تنهایی و رسیدن به آشنایی باید خودمان هم کمی تلاش کنیم و از بعضی تپه‌های زندگی بالا برویم. باید مثل لاکپشت‌های این قصه ترس و نگرانی را کنار بگذاریم و کمی هم از لاک خود بیرون بیاییم.

میگل (گوینده: سروش صحت)

میگل (گوینده: سروش صحت)

کتاب میگل اثری از جوزف کرامگولد است. میگل را فریدون دولتشاهی ترجمه کرده است و ناشر آن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

تیستو سبز انگشتی (گوینده: افسانه بایگان)

تیستو سبز انگشتی (گوینده: افسانه بایگان)

کتاب تیستو سبز انگشتی، داستان پسربچه‌ای با انگشتان جادویی است که می‌تواند هر گلی را رشد دهد و یکی از بهترین کتاب‌های قصه در زمینه‌ی صلح برای کودکان و نوجوانان است. موریس دروئون نویسنده‌ی این کتاب است و لیلی گلستان، آن را به فارسی برگردانده است. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این کتاب را منتشر کرده است.

خداحافظ راکون پیر (گوینده: آزاده مقدم)

خداحافظ راکون پیر (گوینده: آزاده مقدم)

خداحافظ راکون پیر، یکی از داستان های زیبا درباره‌ی مفهوم مرگ و از دنیا رفتن و مناسب برای کودکان است. کلر ژوبرت نویسنده‌ی این داستان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ناشر آن است. خداحافظ راکون پیر سه جایزه‌ی جشنواره ی کتاب سلام، پروین اعتصامی و کتاب سال شهید غنی پور را از آن خود کرده است

ماه مهربان (گوینده: آزاده مقدم)

ماه مهربان (گوینده: آزاده مقدم)

کتاب ماه مهربان، داستانی لطیف و زیبا از ماه دلتنگ است که دوست دارد با آدم‌ها حرف بزند و مثل قدیم‌ها با آن‌ها وقت بگذارند. مرجان فولادوند نویسنده‌ی این کتاب و اکبر نیکان‌پور، تصویرگر آن است.

باخانمان (گوینده: احسان کرمی)

باخانمان (گوینده: احسان کرمی)

باخانمان نام اثری به یاد ماندنی از هکتور مالو است. این اثر را محمد قاضی به فارسی برگردانده است و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آن را چاپ و منتشر کرده است.

ماهی‌گیر و بهار (گوینده: آزاده مقدم)

ماهی‌گیر و بهار (گوینده: آزاده مقدم)

کتاب ماهی‌گیر و بهار، حکایت ماهی‌گیری است که فکر می‌کند بهار راهش را گم کرده است و به دنبال بهار می‌رود. ماهی‌گیر منتظر بهار است. او خیلی وقت است که رسیدن بهار را انتظار می‌کشد اما از بهار خبری نیست که نیست!

مادر (گوینده: الهام پاوه‌نژاد)

مادر (گوینده: الهام پاوه‌نژاد)

کتاب مادر اثری به قلم لیوبا ورونکوا است. این داستان را فاطمه زُهروی به فارسی برگردانده و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آن را چاپ و منتشر ساخته است.

پیروزی بر شب (گوینده: حبیب رضایی)

پیروزی بر شب (گوینده: حبیب رضایی)

پیروزی بر شب سرگذشت لویی از دوران کودکی تا زمان حادثه و بزرگسالی‌اش است.وقتی که لویی کوچک بود بر اثر سانحه‌ای ابتدا کم بینا و بعد نابینا شد. او حمایت خانواده‌اش را از دست نداد و کشیش دهکده‌شان بود که او را به ادامه دادن تحصیلاتش تشویق کرد

کرم سه نقطه (گوینده: آزاده مقدم)

کرم سه نقطه (گوینده: آزاده مقدم)

کتاب کرم سه نقطه، داستان کرمی است که همیشه به دنبال تایید گرفتن از دیگران است و برای گرفتن تایید حاضر است دست به هرکاری بزند. تا روزی که متوجه تنهایی و ناراحتی‌اش می‌شود. سروناز پریشان‌زاده نویسنده‌ی این کتاب و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ناشر آن است

قدم یازدهم (گوینده: آزاده مقدم)

قدم یازدهم (گوینده: آزاده مقدم)

قدم یازدهم، داستان یک شیر کوچولو است که فرصت بی‌نظیری برای آزاد شدن دارد اما چون درگیر عادت‌هایش است، نمی‌تواند از فرصتش استفاده کند. سوسن طاقدیس داستان قدم یازدهم را نوشته است و علیرضا گلدوزیان برای این کار تصویرگری کرده است

گل اومد بهار اومد   (گوینده:آزاده مقدم)

گل اومد بهار اومد (گوینده:آزاده مقدم)

معرفی کتاب صوتی گل اومد بهار اومد گل اومد بهار اومد، داستان نخودی کوچولوی تنهایی است که می‌خواهد به جنگ دیو جادو برود، طلسم او را بکشند و بهار را بیاورد. منوچهر نیستانی این داستان را به نظم در آورده است.

بچه‌های راه‌آهن    (گوینده:رامین ناصرنصیر)

بچه‌های راه‌آهن (گوینده:رامین ناصرنصیر)

بچه‌های راه‌آهن نام اثری از ای. نزبیت است. این کتاب را پری منصوری (کیانوش) به فارسی برگردانده و ناشر آن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. در سال ۱۹۷۰ فیلمی بر اساس کتاب بچه‌های راه‌آهن و با همین نام ساخته شده است.

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت